Co potřebuje nováček DIY'er předtím, než vytvoří stěnu vyšší než 8 '(14,5 stop)?

1

Přišel jsem na tuto otázku, ale jde o průmyslové prostory:

Jak se vám líbí rám zdi více než 8-10 stop?

Proto žádám novou otázku, která se týká mého bydliště.

Chudák: Chci postavit masivní stěnu podél schodiště. Na obrázku níže bude celá tato oblast nová stěna s výjimkou vchodů, které jsou označené a zřejmé, že vstupní cesta do kuchyně bude stále otevřená. Vím, že váš typický dřevěný rám je asi 8 "vysoký, takže nevím, jestli potřebuji skládat dva rámečky nebo vytvořit 14,5" vysoký rám. Nesměj se mi, jestli to zní úplně směšně. Pamatujte si, že jsem nováček s ambicemi.

Takže předtím, než se rozhodnu, že dodavatelé vystoupí a poskytnou odhady, zajímalo by mě, jestli by to mohlo být práce na domácím počítači. Jaké upozornění tedy potřebuji vědět, než se o to pokusím sama? Jaké nástroje / materiály mám k dispozici?

Zdá se, že budu muset postavit ji podél stávajícího schodiště. Pokud ano, musí být spodní deska upevněna k podlaze? Mohl bych nový rám upevnit na stávající stěnu? Strop je zakulacený pravděpodobně v úhlu 45 stupňů, tak jak by se měla horní deska upevnit na nosníky podél stropu?

    
dané oscilatingcretin 08.11.2014 17:46

2 odpovědi

1

Správnou cestou je dekonstruovat boční a horní část schodišťové stěny - odstranit suchou zeď, zábradlí schodiště a horní desku pro tuto stěnu a potom přidat další knoflíky.

Vaše dvě možnosti jsou rámování balónků, které běží až ke stropu a rámování obložení, které tvoří dvě oddělené stěny na sobě navzájem. Pro rámování plošiny byste museli spojit horní / spodní desky k levé a pravé stěně, aby se nehýbaly. Rámování balónku by se tomu vyhnulo, takže by to bylo moje volba. Ujistěte se, že jste správně zablokovali požár. Schody mohou být zavěšeny na aktuální stěně, takže se budete chtít ujistit, že nebudete narušovat strukturu stávající zdi. Můžete to udělat tím, že sesterské nové knoflíky vedle starých.

To je docela jednoduchá věc.

Nedoporučuji přidat vedle stávající zdi celou stěnu; budete muset upravit podlahovou krytinu a rozšířit všechny nástroje na povrch nové stěny.

    
odpověděl 08.01.2015 06:16
0

Není to nosné, takže do jisté míry je to "Jen to udělej."

Já nejsem odborník, ale můj semi-vzdělaný přístup by byl rám v 6,5 'sekci přes 8' sekci, nebo nějaký takový rozdělení ... v neposlední řadě proto, že by to wallboarding to nejjednodušší, a to vyhýbá se nutnosti nakupovat a manipulovat s delšími (dražšími a nejnepříjemnějšími) řezáky.

Musíte otevřít strop a podlahu, abyste připojili horní a spodní desky stěn k trámům a možná i část zdi, takže jste správně připevněni ke knoflíkům. Rámeček ve spodní části, jako by to bylo 8 "stěna se svou vlastní horní deskou s 8" čepy 16 ", uprostřed, se špičkou v dolní části a připevněnou horní stranou, která se stává spodní deskou další části, jejíž čepy se zvednou nahoru a dolů.

Nezapomínejte na to, že při vkládání do spodní části, samozřejmě, ve dveřích.

(Byl bych v pokušení postavit dekorativní okno někde v této zdi, jen proto, že se mi to líbí a proto, že vysoká zeď vykřikuje, aby něco viděli, ale to by komplikovalo rámování, a můžete mít další plány na tento povrch. Cítil bych se silněji, kdyby tam byly okna nad tímto schodištěm, aby se zabránilo ztrátě tolika přirozeného světla.)

Rychlá myšlenka: Pokud můžete podél navržené linie zdi umístit obrazovku, knihovny nebo něco (lepenky?), která by byla způsob, jak s ní chvíli žít a zkontrolovat, že jste opravdu to chcete udělat. Můžete se rozhodnout, že výsledný tok dopravy není optimální, nebo že to způsobí, že obývací pokoj se cítí příliš zavřený, nebo něco takového. Ano, nestrukturální stěna může být vždy vyjmuta zase, ale je lepší se ujistit, že máte dostatečně jasnou představu o tom, jak bude vypadat, než začnete. Mimo jiné to bude znamenat dodatečné omezení pro to, co může jít nahoru a dolů po schodech - museli byste bojovat se sedmivou pohovkou kolem zatáček otočného schodiště, byl bych nervózní, když jsem měl ten úzký přístup k z obou směrů. Dokonce i když bude vysoký strop, takže můžete věci naklonit na konci.

(Osobně, kdybych upravoval tento prostor, byl bych pravděpodobněji vkládal přistávací plochu na vrchol schodů, se zábradlím, díval se do velké místnosti, ale předpokládám, že chcete zdi buď proto, rozdělujete dům nebo se snažíte zablokovat proudění vzduchu.)

Následný úvazek: Už jste přemýšleli o osvětlení nové schodišťové chodby?

Druhé pochybení: Ujistěte se, že jsou správné, že šrouby jsou jako olovo a vzájemně v souladu. V opačném případě to bude mít za následek, že jedna část stěny bude nakloněna vzhledem k druhé, což nemusí vypadat velmi dobře a být bolest zamaskovat.

    
odpověděl 08.11.2014 20:19

Přečtěte si další otázky týkající se značek