Proč Darth Vader neposlal stormtroopery, aby provedli Luka a Han u Sarlacc jámy?

-3

Boba Fett se zdá, že byl příliš slabý, a tak byl jeho gang. Proč by měl Vader poslat své vojáky, aby Luka, Han, Chewbaccu a R2D2, kteří později pomohli Lukeovi uniknout? Tímto způsobem mohl zabránit Boba, aby uhynul, a série Hvězdných válek mohla být ukončena císařským vítězstvím.

    
dané Dylan Czenski 09.01.2016 00:25

2 odpovědi

4

Disney Canon

Nevím, a je mi jedno, , co Disney kánon říká v této věci. Pravděpodobně nic, protože podle mých nejlepších vědomostí žádný nový materiál Disney nepokrývá ROTJ časové období s výjimkou skutečného filmu / novelizace epizody VI; a o této věci nic neříkají. Dřívější skriptové návrhy podrobně popsané v knize "Vytváření ..." měly nějaké zajímavé nápady, ale nic, co jsem našel užitečné při odpovědi na tuto otázku.

EU / legendy

  • V Zahnově práci (první trilogii Thrawn) víme, že císař DID pokrývá své základny - poslal císařovu ruku, vyškolenou vraždu Mara Jade, která byla citlivá na sílu, aby sledovala Jabbovu bakteriální podložku a ujistila se, že Luke je popraven nebo zachycené (ze zjevných důvodů se císař příliš nestaral o osudu Hanova).

    Mara Jade narazila na typický problém Jedi: Jabba byl Hutt. Tvrdohlavý, otravný a nesnadný k pádu pro Jedi Mind Triky. Takže on - z nějakého neurčeného důvodu - odmítl vstup Mary Jade na člun v den popravy.

    Podle Lukeovy síly ovlivňované Síly, kdyby Mara byla na člunu, byl by Sarlacc živinami. Takže Jabba svým způsobem zachránil Lukeův život. On měl dostat Force Ghost na konci filmu namísto Anakin:)

odpověděl 09.01.2016 02:54
2

Protože to by vyvolalo kartel Hutta. Jsou to obrovské a enourmous kriminální Syndikát, zasahovat do jejich podnikání by pravděpodobně způsobit válku

    
odpověděl 09.01.2016 02:17

Přečtěte si další otázky týkající se značek