Elektrický vstupní konektor?

0

Takže to je možná praštěná myšlenka. Zde je situace:

Uvedení konečných úprav do naší propanové krbové vložky. Vložka má vestavěnou zásuvku pro cirkulační ventilátor, pokud je to v budoucnu požadované. Toto je pevně připojené a mělo by být připojeno k rozvodné skříni. Nemám na to okamžitou potřebu, takže to možná jen odstraním, ale také jsem si myslel, že by bylo hezké, aby to pro budoucího majitele bylo důkazem budoucnosti.

Záchyt je v tom, že není snadný způsob, jak dostat elektrický kabel do krabice kratší než vrtání hustými cihlami. Nicméně, já jsem spustit přepnutí z krbu na stranu krbu surround (což je dřevo), takže jsem si myslel ...

Existuje něco jako konektor "elektrického vstupu". Myšlenka by mohla provést šňůru ze zásuvky na stěně vedle krbu na "vstupní konektor" na straně krbu, který by zase napájel z vestavěné zásuvky.

Můj odhad je: samozřejmě že ne, je to bláznivý produktový nápad, který by pravděpodobně vedl k úmrtí. Ale to nikdy neublížilo se zeptat, že?

(PS, zálohovací myšlenka je jen spustit do krabice na krbu na krbu a položit na ni kryt.) Pokud v budoucnu někdo opravdu chce použít, může to vzít odtamtud a zjistit, jak to dostat do poháněné křižovatky jinde. )

    
dané DA01 21.06.2014 19:43

1 odpověď

2

Ano, takové věci, které hledáte, existují. můžete je nalézt pod názvem vstup (naproti výstupu). Nejběžnějším typem je zásuvka C14 používaná na napájecích zdrojích počítače, ale ty, které jsou kompatibilní s běžným prodloužením AC k dispozici i šňůry.

(Neumím vám říci, zda by použití jednoho v této aplikaci bylo bezpečné nebo vyhovovalo kódu, takže se to plně nezabývá vaší otázkou, ale doufám, že vědět, co se jí jmenuje, pomůže.)

    
odpověděl 21.06.2014 23:55

Přečtěte si další otázky týkající se značek