Historie domorodé Ameriky v Nové Anglii

9

Jsem na týdenní prázdniny v oblasti Bostonu a zajímám se o historii a kulturu domorodých Američanů. Existuje spousta historických koloniálních památek a muzeí, ale zdá se mi, že nenajdu ekvivalent pro kmeny. (Kde) existují?

Nehledám nějaký kmen. Budu mít auto, takže kdekoli z Connecticutu do Maine bude možné.

Z toho, co vím o historii, byla nová Anglie vyřešena dříve, než byla vytvořena výhrada, a většina domorodců zemřela na chorobu nebo byla asimilována do evropské kultury. To mě vede k domněnce, že kmeny už nemají moc přítomnosti.

Dodatek: Jsem z Kalifornie, takže jsem obeznámen s indickými kasinami, ale rychlé hledání indických muzeí v Kalifornii ukazuje některé kolem všech hlavních metropolí. Mohu také najít webové stránky kmenů v Kalifornii, které propagují veřejné kulturní akce. Očekával jsem, že v Nové Anglii najdu podobné věci. Moje motivace k dotazování je především pro profesionální rozvoj: standardy obsahu pro 5. stupeň sociálních studií zahrnují pre-koloniální americkou historii, a to může být moje jediná příležitost navštívit tuto oblast.

    
dané Spencer Joplin 17.06.2016 21:02

3 odpovědi

1

Dnešní indiáni nové Anglie mohou být nejlépe známí pro své kasina. Tam jsou tři velké v Connecticutu. ( zákon o Kongresu dovoluje uznaným indickým kmenům provozovat hazardní hry, které nejsou obecně zákonné, podrobnosti jsou komplikované. ) Google zobrazuje několik muzeí indických a několik historických míst v Nové Anglii, z nichž alespoň jedna je jistě dotována kasino provozované stejným kmenem, takže přinejmenším existuje nějaké dobro ze všech hazardních her.

    
odpověděl 18.06.2016 00:31
4

Jedna věc, která přijde na mysl, je známá atrakce poblíž Plymouthu, MA, nazvaného Plimoth Plantation . Jednou z částí živé výstavy je indická vesnice, která byla údajně rekonstruována, jak tomu bylo při příchodu prvních "poutníků". Obec je aktivně udržována Indiány, kteří se mohou angažovat v rozhovorech o kulturním, společenském a každodenním životě.

    
odpověděl 18.06.2016 06:48
1

Jsem pozdě na párty (a pravděpodobně příliš pozdě na OP), ale mohu doporučit Mashantucket Pequot Museum v Mashantucket, CT (v jihovýchodní části státu.) Muzeum je poměrně velké (umožňují 2-3 hodiny vidět všechno). Má exponáty vysvětlující způsob života a historii kmene Mashantucket Pequot; středem je velká průchodová diorama, která v polovině 16. století vytváří vesnici Pequot.

(nejsem žádným způsobem přidružen k tomuto muzeu, je to jen místní orientační bod, který si myslím, že si zaslouží větší uznání.)

    
odpověděl 18.07.2017 20:37

Přečtěte si další otázky týkající se značek