Co je síla za Colinovou hlavou (na šťuce)

6

V "Fablech" má Rose Red jen málo času navštívit - obvykle v době velkých potřeb - duch Colina (nebo přesně: duch prasečí hlavy na šťuce) - první oběť neúspěšné revoluce na farmě. Vždycky jsem předpokládal, že tohle je právě Colin volání z jakéhokoli pozdějšího života, ale když Red trpí depresí způsobenou Boy Blue smrtí a Farm je opět v nouzi, poté, co se rozhodne ignorovat "mluvčí prasečí hlavy", Colin se změní na ducha její matky.

Po povzbuzování o srsti o Růžové a Sněhurce, Red říká: "Vím, že nejsi moje matka nebo Colin [...] Mohl bys mi ukázat, kdo jsi opravdu?"

V dalším panelu vidíme pouze Rose Red vypadá ohromeně říká "Wow!"

Takže kdo skutečně stojí za těmito "duchovními"?

    
dané Yasskier 28.10.2016 02:27

1 odpověď

2

V závěrečném vydání Super Teamu je Colin odhalen jako naděje, jedna z velkých mocností (stejně jako severní vítr atd.).

Z herní hry:

The character, who is from the story of Pandora and Pandora's box, has appeared in several stories; she is the mysterious being who serves as an adviser to Snow White and Rose Red, taking the form of Colin, Boy Blue, and Snow and Rose's mother (from Snow White and Rose Red). Her true form is first seen, briefly, in an illustration for the Rose Red story arc, when Dunster Happ explains about the great powers. Earlier in the same story arc, Rose asks the spirit to show her true form, which it does, but the reader doesn't get to see what Rose sees. Hope's identity as the spirit is revealed in the final issue of the Super Team story arc, where she explains to Rose Red that hope is neither destiny nor strategy, but that she tries to champion those who can direct their hopes into actions

    
odpověděl 29.01.2018 20:28

Přečtěte si další otázky týkající se značek