Jak se nakonec Jacob vyléčí?

0

Nerozuměl jsem spiknutí filmu "Hlas z kamene" . Jak se Jacob nakonec vyléčí? Film jsem sledoval několikrát a stále nerozumím.

    
dané amaurya123 29.04.2017 21:47

6 odpovědí

1

Malvina je po celou dobu ve stěnách a když je Verena postižena stejnou nemocí, kterou zemřela Malvina, vidíte, že jí prochází horečka podobná snu. V tom stavu ji vidíte v hrobce vedle Malviny, kde jí ruku nad Verenovým tělem v podstatě vkládá duši do Vereny.

Ve druhé polovině filmu vidíš Verenovu osobnostní posun, jako by se stala Malvina, což se právě děje. Hrobová událost byla tím, co "uzavřelo dohodu" samo o sobě; řekla Jakobovi předtím, než zemřela, že přijde další dáma a bude vědět, kdy má mluvit. Pak mu to ukončila tím, že mu řekla, že je jedinou matkou. Když se Malvina vrátila k životu, která obsahovala Verenovo tělo, Jakob ji rozpoznal a rozhodl se mluvit, říkat, že mu chyběla jeho matka, což Malvina / Verena odpověděla

I'm here

Na samém konci vidíte, že hraje klavír. Je to proto, že je to Malvina ducha; nemůžete se jen tak naučit hrát takhle proto, proč to skončilo s rekapitulací rukou: stejné ruce, které byly ukázány v jeho vzpomínkách na matku.

    
odpověděl 01.05.2017 13:49
0

Způsob, jakým to vidím - Malvina vzala Verenovo tělo (protože si vzpomněla, řekla, že nemůže hrát na klavír a pak ji vidí, že ji hraje jako profesionál na samém konci), zatímco ona byla nemocná. že přijde další žena a že bude mluvit, když je správný čas; čekal, až se jeho matka vrátí.

    
odpověděl 29.04.2017 23:35
0

Malvina nepřijala Verenovo tělo. Než se Verena dostala do nemocnice, požádala ho, aby promluvila, aby ji otec nepromluvil. Vysvětlila, že jeho matka je uvězněna a že mluvčí ji osvobodí. Poté, co se Verena uzdravila a chlapec mluvil, zavřeli a upevnili stěny, a tak je Malvina v klidu. Verena se naučila hrát na klavír, protože to přináší spojení mezi ní a chlapcem (jako chlapec a jeho pozdní matka). Nyní hraje matku chlapečka a manželky muže.

    
odpověděl 30.04.2017 05:50
0

Malvina vlastnila verinu, ne úplně, ale stala se její součástí. Nakonec řekne, že už si nemůže vzpomenout na čas, než přišla sem. Ještě si uvědomuje sebe sama jako Verina. Když zemřela Malvina, říká Jacobovi: "Jsem tady, jsem tady tady", to samé říká Verina, když nakonec řekne Jacobovi, že se jí zlíbí, že mu chybí matka a že mu odpovídá stejná slova, "Jsem tady, jsem tady." Oni (M & V) učinili duchovní spojení, které také Verina přivítala. Oba oba nakonec získali to, na co toužili. Verina, rodina a rodina HER Malvina. Dokonce i tam jména zní jako kombinace, která by zahrnovala Verinu.

    
odpověděl 03.05.2017 21:06
0

Myslím, že možná Lilia byla ducha kočky uvnitř zdí (stejná kočka, která byla údajně zapečetěna živá, jak byla budova vytvořena, jako druh strážce nebo spíše prokletí) a platila jak Malvina och Verena návštěvu, která může být spíše jádrem onemocnění spíše než obyčejnou zimou nebo jinou (protože mám pocit, že jejich nemoc byla za zvláštních okolností, nejméně). Jednoduše řečeno; Lilia tělo vyprchalo a duch kočky se podíval na Malvinu jako nový hostitel, který však zemřel v procesu a byl ještě uvězněn uvnitř zdí. Očekávaný příchod Vereny byl jejich příležitostí (možná to musí být žena) a na konci filmu kočka-duch znovu získal vědomí a tělo s oběma vzpomínkami a dovednostmi Lilly, Malviny a Vereny (jako jejich duše se buď střetávají, nebo procházejí duše žen, nebo nejtemnější myšlenka, jsou uvězněni.   Mohl bych být úplně pryč! Jen si myslím, že kočka je důležitým prvkem příběhu, kočky jsou často považovány za posvátné a v příbězích jsou často magické bytosti.

(Upravit z komentáře podle OP): Proč Jakob byl "vyléčen" a mohl najednou mluvit? "Nechť slova, která mluvíte, jsou slova, která mě nazývají zpět" byla poslední fráze jeho matky. To zní jako kouzlo, snad Jakob nebyl posedlý, ale pod kouzlem? Když se Verena probudí ze svého onemocnění, okamžitě se zeptá na Jakoba. Byl to jako "kouzelník" nebo tak něco.

    
odpověděl 15.05.2017 14:27
-1

Bylo by možná možné, že Verena byla Malvina po celou dobu a že se nakonec konečně přestala bránit onemocněním, které ji celou dobu drželo?

Byla to Malvina šílená kvůli horečce a "žila" dvojitý život v hlavě, než se konečně dostala k jejímu smyslu?

    
odpověděl 09.05.2017 08:01

Přečtěte si další otázky týkající se značek